Новини

Linux тепер всюди:

  • На ньому тримається Інтернет. W3Techs повідомляє, що Linux використовується на 70% з 10 мільйонів найпопулярніших сайтів в списку Alexa.
  • На ньому працюють "хмарні" сервіси. На Amazon EC2 Linux стоїть на 92% серверів, з 350 000 окремих екземплярів (instances).
  • На ньому працюють найшвидші суперкомп'ютери світу. На всіх 500 найшвидших суперкомп'ютерах встановлений Linux.
  • Він виходив в космос. Польотні комп'ютери ракети Falcon 9 працюють під керуванням Linux.

Конкурс "Учитель року 2022"

У Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся фінальний етап першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2022». 12 кращих вчителів інформатики змагалися за право представляти Волинь на всеукраїнському рівні.

Всеукраїнська інтернет олімпіада "На урок"

Учні нашої школи активно долучилися до участі в безкоштовній інтернет-олімпіаді «На Урок». 6-А клас: 6 учнів; 6-Б клас: 9 учнів; 6-В клас: 6 учнів;10-А клас: 8 учнів; 8-Б клас: 6 учнів; 9-А клас: 5 учнів.Головна мета інтернет-олімпіад «На Урок» – створення оптимальних мотиваційних умов для вивчення відповідної предметної дисципліни усіма учнями з будь-яким рівнем знань.

Plickers: вчителі зможуть заощадити свій час за допомогою QR-кодів

Plickers — це додаток, що дозволяє миттєво оцінити відповіді всього класу і спростити збір статистики.
Plickers використовує планшет або телефон вчителя для того, щоб зчитувати QR-коди з карток учнів. Картка у кожного учня своя, її можна повертати, що дає чотири різних варіанти відповіді.

Турнір "Ми програмуємо в Scratch"

В грудні серед семикласників нашої школи був проведений турнір на краще знання теми "Алгоритмізація та програмування". Учні мали можливість позмагатися, демонструючи свої теоретичні знання та практичні навички в п'яти етапах, а саме: "Бліцопитування", "Вправа в Lerningapps", "Вгадай слово", "Склади програму", "Командна вікторина". Найкращою стала команда учнів 7-Б класу Пилипчука Максима, друге місце посіла команда Хоміка Іллі (7-А), третє - команда Мозоля Влада (7-А). Що учні вивчають і чому навчаються, створюючи інтерактивні історії, анімацію, ігри, музику та творчі роботи в Скретч?

Code.org на уроках інформатики

Створена в 2013-му році, громадська організація Code.org і її освітній проект онлайн-навчання інформатиці Codecademy вже полюбилися тисячам студентів та учнів з усієї землі. Тепер не потрібно ламати голову, де шукати якісні матеріали з інформатики, посилання на корисні ресурси і курси з вивчення затребуваних мов програмування PHP, JavaScript, Python, Ruby і тому подібних - все це є в «Академії коду».

Конкурс з інформатики "Бобер-2022"

Бурхливий розвиток комп’ютерної техніки й інформаційних технологій вимагають від людини оволодіння ними. Сучасне століття називають століттям інформації. Людина повинна навчитися орієнтуватися в інформаційному потоці. І чим раніш це відбудеться, тим ефективніше буде її робота.