![](http://janna-teacher2.com.ua/sites/default/files/styles/crop490x280/public/konkurs_0.png?itok=3AZ7dvaL)
В лютому 2022 року у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся фінальний етап першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року». Участь у таких випробуваннях змусила учасників докласти максимум зусиль, щоб розв’язати комплексні інтегровані завдання з інформаційних технологій олімпіадного рівня з використанням прикладного програмного забезпечення, продемонструвати педагогічну майстерність та предметно-методичну компетентність, але разом з тим стала ще однією сходинкою до вершини професійного олімпу.